21,344
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2|[[Doctor Tour (2023)]] | |rowspan=2|[[Doctor Tour (2023)]] | ||
| | |Placement Gift<br><small>February 21, 2023 – February 28, 2023 | ||
|- | |- | ||
| | |Placement Gift<br><small>February 28, 2023 – March 7, 2023 | ||
|- | |- | ||
|[[Mii Tour (2023)]] | |[[Mii Tour (2023)]] | ||
Line 29: | Line 29: | ||
|[[Night Tour]] | |[[Night Tour]] | ||
|[[Night Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Night Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |[[Night Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Night Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | ||
|- | |||
|[[Sunshine Tour]] | |||
|[[Sunshine Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Sunshine Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|- | |||
|[[Vacation Tour]] | |||
|[[Vacation Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Vacation Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|} | |} | ||
Line 68: | Line 74: | ||
|I1.33=Rome Avanti 2|R1.33=[[Rome Avanti|Rome Avanti 2]] | |I1.33=Rome Avanti 2|R1.33=[[Rome Avanti|Rome Avanti 2]] | ||
|I1.34=Piranha Plant Cove T|R1.34=[[Piranha Plant Cove|Piranha Plant Cove T]] | |I1.34=Piranha Plant Cove T|R1.34=[[Piranha Plant Cove|Piranha Plant Cove T]] | ||
|I1.35=3DS Cheep Cheep Lagoon T|R1.35=[[3DS Cheep Cheep Lagoon|3DS Cheep Cheep Lagoon T]] | |||
|I1.36=Sydney Sprint T|R1.36=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint T]] | |||
|I1.37=Sydney Sprint 2RT|R1.37=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint 2R/T]] | |||
|I1.38=GCN Daisy Cruiser|R1.38=[[GCN Daisy Cruiser]] | |||
|I1.39=Bangkok Rush 2RT|R1.39=[[Tour Bangkok Rush|Bangkok Rush 2R/T]] | |||
|I1.40=Tokyo Blur 2|R1.40=[[Tour Tokyo Blur|Tokyo Blur 2]] | |||
|I1.41=Paris Promenade 3T|R1.41=[[Tour Paris Promenade|Paris Promenade 3T]] | |||
|I2.1=RMX Choco Island 2R|R2.1=[[RMX Choco Island 2|RMX Choco Island 2R]]* | |I2.1=RMX Choco Island 2R|R2.1=[[RMX Choco Island 2|RMX Choco Island 2R]]* | ||
Line 109: | Line 122: | ||
|I2.39=Wii Moonview Highway RT|R2.39=[[Wii Moonview Highway|Wii Moonview Highway R/T]] | |I2.39=Wii Moonview Highway RT|R2.39=[[Wii Moonview Highway|Wii Moonview Highway R/T]] | ||
|I2.40=New York Minute 2|R2.40=[[Tour New York Minute|New York Minute 2]] | |I2.40=New York Minute 2|R2.40=[[Tour New York Minute|New York Minute 2]] | ||
|I2.41=Piranha Plant Cove 2R| | |I2.41=Piranha Plant Cove 2R|R2.41=[[Piranha Plant Cove|Piranha Plant Cove 2R]] | ||
|I2.42=3DS Cheep Cheep Lagoon R|R2.42=[[3DS Cheep Cheep Lagoon|3DS Cheep Cheep Lagoon R]] | |||
|I2.43=Sydney Sprint|R2.43=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint]] | |||
|I2.44=GCN Daisy Cruiser RT|R2.44=[[GCN Daisy Cruiser|GCN Daisy Cruiser R/T]] | |||
|I2.45=Bangkok Rush 2|R2.45=[[Tour Bangkok Rush|Bangkok Rush 2]] | |||
|I2.46=Tokyo Blur T|R2.46=[[Tour Tokyo Blur|Tokyo Blur T]] | |||
}} | }} | ||