21,344
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|[[Mii Tour (2023)]] | |[[Mii Tour (2023)]] | ||
|[[Mii Tour (2023)#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br><small>May 23, 2023 – May 30, 2023 | |[[Mii Tour (2023)#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br><small>May 23, 2023 – May 30, 2023 | ||
|- | |||
|[[Sunshine Tour]] | |||
|[[Sunshine Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Sunshine Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|- | |||
|[[Vacation Tour]] | |||
|[[Vacation Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Vacation Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|} | |} | ||
Line 35: | Line 41: | ||
|I1.13=GBA Peach Circuit|R1.13=[[GBA Peach Circuit]] | |I1.13=GBA Peach Circuit|R1.13=[[GBA Peach Circuit]] | ||
|I1.14=New York Minute|R1.14=[[Tour New York Minute|New York Minute]] | |I1.14=New York Minute|R1.14=[[Tour New York Minute|New York Minute]] | ||
|I1.15=Vancouver Velocity R|R1.15=[[Vancouver Velocity|Vancouver Velocity R]] | |I1.15=Vancouver Velocity R|R1.15=[[Tour Vancouver Velocity|Vancouver Velocity R]] | ||
|I1.16=Wii Moonview Highway|R1.16=[[Wii Moonview Highway]] | |I1.16=Wii Moonview Highway|R1.16=[[Wii Moonview Highway]] | ||
|I1.17=Rome Avanti 2RT|R1.17=[[Rome Avanti|Rome Avanti 2R/T]] | |I1.17=Rome Avanti 2RT|R1.17=[[Rome Avanti|Rome Avanti 2R/T]] | ||
|I1.18=N64 Kalimari Desert|R1.18=[[N64 Kalimari Desert]] | |||
|I1.19=N64 Kalimari Desert RT|R1.19=[[N64 Kalimari Desert|N64 Kalimari Desert R/T]] | |||
|I1.20=Wii Dry Dry Ruins R|R1.20=[[Wii Dry Dry Ruins|Wii Dry Dry Ruins R]] | |||
|I1.21=GBA Yoshi Desert|R1.21=[[GBA Yoshi Desert]] | |||
|I1.22=SNES Koopa Troopa Beach 2RT|R1.22=[[SNES Koopa Troopa Beach 2|SNES Koopa Troopa Beach 2R/T]] | |||
|I1.23=GCN Daisy Cruiser RT|R1.23=[[GCN Daisy Cruiser|GCN Daisy Cruiser R/T]] | |||
|I1.24=Paris Promenade 2R|R1.24=[[Tour Paris Promenade|Paris Promenade 2R]] | |||
|I2.1=SNES Choco Island 2|R2.1=[[SNES Choco Island 2]]* | |I2.1=SNES Choco Island 2|R2.1=[[SNES Choco Island 2]]* | ||
Line 56: | Line 69: | ||
|I2.16=Rome Avanti|R2.16=[[Rome Avanti]] | |I2.16=Rome Avanti|R2.16=[[Rome Avanti]] | ||
|I2.17=Wii Moonview Highway T|R2.17=[[Wii Moonview Highway|Wii Moonview Highway T]] | |I2.17=Wii Moonview Highway T|R2.17=[[Wii Moonview Highway|Wii Moonview Highway T]] | ||
|I2.18=N64 Kalimari Desert 2T|R2.18=[[N64 Kalimari Desert|N64 Kalimari Desert 2T]] | |||
|I2.19=GBA Sunset Wilds T|R2.19=[[GBA Sunset Wilds|GBA Sunset Wilds T]] | |||
|I2.20=GBA Yoshi Desert R|R2.20=[[GBA Yoshi Desert|GBA Yoshi Desert R]] | |||
|I2.21=SNES Koopa Troopa Beach 2T|R2.21=[[SNES Koopa Troopa Beach 2|SNES Koopa Troopa Beach 2T]] | |||
|I2.22=Sydney Sprint 2RT|R2.22=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint 2R/T]] | |||
|I2.23=GCN Daisy Cruiser R|R2.23=[[GCN Daisy Cruiser|GCN Daisy Cruiser R]] | |||
|I2.24=Paris Promenade 2T|R2.24=[[Tour Paris Promenade|Paris Promenade 2T]] | |||
}} | }} | ||