1,416
edits
Line 243: | Line 243: | ||
|[[File:MKT Icon WarioShipyardT3DS Wario.png|120px]]<br>3DS Wario Shipyard T | |[[File:MKT Icon WarioShipyardT3DS Wario.png|120px]]<br>3DS Wario Shipyard T | ||
|[[File:MKT Tour47 MetalMarioCupChallenge.png|120px]]<br>Break Item Boxes<br><small>Mario, RMX Choco Island 2</small> | |[[File:MKT Tour47 MetalMarioCupChallenge.png|120px]]<br>Break Item Boxes<br><small>Mario, RMX Choco Island 2</small> | ||
|N/A | |||
|- | |||
![[Yoshi Tour (2022)]] | |||
|11th | |||
|[[File:MKT Icon AirshipFortressRDS BirdoBlack.png|120px]]<br>DS Airship Fortress R | |||
|[[File:MKT Icon MapleTreewayRTWii YoshiReindeer.png|120px]]<br>Wii Maple Treeway R/T | |||
|[[File:MKT Icon WarioShipyardR3DS Wario.png|120px]]<br>3DS Wario Shipyard R | |||
|[[File:MKT Tour67 WarioCupChallenge.png|120px]]<br>Time Trials<br><small>Bowser Jr., 3DS Bowser's Castle R</small> | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |
edits