20,359
edits
mNo edit summary |
SonicSpeed48 (talk | contribs) |
||
Line 100: | Line 100: | ||
|[[File:MKT Icon LondonLoopT ShyGuyPastryChef.png|120px]]<br>[[London Loop|London Loop T]] | |[[File:MKT Icon LondonLoopT ShyGuyPastryChef.png|120px]]<br>[[London Loop|London Loop T]] | ||
|[[File:MKT Tour28 BabyPeachCupChallenge.png|120px]]<br>Do Jump Boosts<br><small>[[Morton Koopa Jr.|Morton]], [[Airship Fortress|DS Airship Fortress]]</small> | |[[File:MKT Tour28 BabyPeachCupChallenge.png|120px]]<br>Do Jump Boosts<br><small>[[Morton Koopa Jr.|Morton]], [[Airship Fortress|DS Airship Fortress]]</small> | ||
|N/A | |||
|- | |||
![[Winter Tour (2020)]] | |||
|9th | |||
|[[File:MKT Icon DonutPlains1RSNES.png|120px]]<br>[[Donut Plains 1 (SNES)|SNES Donut Plains 1R]] | |||
|[[File:MKT Icon RainbowRoad3DS BabyPeach.png|120px]]<br>3DS Rainbow Road | |||
|[[File:MKT Icon RMXMarioCircuit1T BoomerangBro.png|120px]]<br>[[RMX Mario Circuit 1|RMX Mario Circuit 1T]] | |||
|[[File:MKT Tour32 BabyPeachCupChallenge.png|120px]]<br>Ring Race<br><small>[[Birdo]], [[Merry Mountain]]</small> | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |
edits