384
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
| align="center" style="font-size: 90%;" | [[Dark Bones]] | [[Dark Dull Bones]] | [[Dead Bones]] | [[Dull Bones]] | [[Red Bones]] | [[Sad Dry Bones]] | [[Super Dry Bones]] | [[Vomer]] | | align="center" style="font-size: 90%;" | [[Dark Bones]] | [[Dark Dull Bones]] | [[Dead Bones]] | [[Dull Bones]] | [[Red Bones]] | [[Sad Dry Bones]] | [[Super Dry Bones]] | [[Vomer]] | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | |bgcolor="#ccccff" align="center" colspan="3" | [[Dry Bones]]' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#eeeeff" align="center" colspan="3" style="font-size: 90%;" | [[Luigi's Mansion|Luigi's Mansion Ghosts]] | |||
|- | |||
| bgcolor="#eeeeff" align="center" colspan="3" style="font-size: 90%;" | Characters | |||
|- | |||
| align="center" style="font-size: 90%;" | [[Atomic Boo]] | [[Balloon Boo]] | [[Big Boo]] | [[Big & Little Boo]] | [[Blindfold Boo]] | [[Boo Balloon]] | [[Boo Buddy]] | [[Boo Buddy]] | [[Boo Buddy Snake]] | [[Boo Guy]]<br>[[Boo Man Bluff]] | [[Broozer]] | [[Calm Fishin' Boo]] | [[Circling Boo Buddies]] | [[Dark Boo]] | [[Dark Dark Boo]] | [[Disappearing Boo Buddies]] | [[Fishin' Boo]] | [[Li'l Boo]] | [[Mad Big Boo]]<br>[[Mad Boo]] | [[Red Boo]] | [[Sleepy Boo]] | [[Stretch]] | [[Terekuribo]] | |||
|} | |} |
edits