12,432
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
(One intermediate revision by one other user not shown) | |||
Line 18: | Line 18: | ||
|[[Metropolitan Tour#Metropolitan Pipe 2|Metropolitan Pipe 2]] | |[[Metropolitan Tour#Metropolitan Pipe 2|Metropolitan Pipe 2]] | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2|[[Anniversary Tour]] | |rowspan=2|[[Anniversary Tour (2022)]] | ||
|[[Anniversary Tour#Anniversary Pipe 1|Anniversary Pipe 1]] | |[[Anniversary Tour (2022)#Anniversary Pipe 1|Anniversary Pipe 1]] | ||
|- | |- | ||
|[[Anniversary Tour#Anniversary Pipe 2|Anniversary Pipe 2]]<br>([[Anniversary Tour#Spotlight|Spotlight]]) | |[[Anniversary Tour (2022)#Anniversary Pipe 2|Anniversary Pipe 2]]<br>([[Anniversary Tour (2022)#Spotlight|Spotlight]]) | ||
|- | |- | ||
|[[Battle Tour]] | |[[Battle Tour]] | ||
Line 49: | Line 49: | ||
|[[Princess Tour]] | |[[Princess Tour]] | ||
|[[Princess Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Princess Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |[[Princess Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Princess Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | ||
|- | |||
|[[Sunshine Tour]] | |||
|[[Sunshine Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Sunshine Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|} | |} | ||
Line 79: | Line 82: | ||
|I1.23=New York Minute T|R1.23=[[Tour New York Minute|New York Minute T]] | |I1.23=New York Minute T|R1.23=[[Tour New York Minute|New York Minute T]] | ||
|I1.24=New York Minute 3T|R1.24=[[Tour New York Minute|New York Minute 3T]] | |I1.24=New York Minute 3T|R1.24=[[Tour New York Minute|New York Minute 3T]] | ||
|I1.25=Vancouver Velocity 3T|R1.25=[[Vancouver Velocity|Vancouver Velocity 3T]] | |I1.25=Vancouver Velocity 3T|R1.25=[[Tour Vancouver Velocity|Vancouver Velocity 3T]] | ||
|I1.26=DS Peach Gardens R|R1.26=[[DS Peach Gardens|DS Peach Gardens R]] | |I1.26=DS Peach Gardens R|R1.26=[[DS Peach Gardens|DS Peach Gardens R]] | ||
|I1.27=Amsterdam Drift 3R|R1.27=[[Tour Amsterdam Drift|Amsterdam Drift 3R]] | |I1.27=Amsterdam Drift 3R|R1.27=[[Tour Amsterdam Drift|Amsterdam Drift 3R]] | ||
Line 113: | Line 116: | ||
|I2.18=SNES Donut Plains 3R|R2.18=[[SNES Donut Plains 3|SNES Donut Plains 3R]] | |I2.18=SNES Donut Plains 3R|R2.18=[[SNES Donut Plains 3|SNES Donut Plains 3R]] | ||
|I2.19=New York Minute 2T|R2.19=[[Tour New York Minute|New York Minute 2T]] | |I2.19=New York Minute 2T|R2.19=[[Tour New York Minute|New York Minute 2T]] | ||
|I2.20=Vancouver Velocity 3RT|R2.20=[[Vancouver Velocity|Vancouver Velocity 3R/T]] | |I2.20=Vancouver Velocity 3RT|R2.20=[[Tour Vancouver Velocity|Vancouver Velocity 3R/T]] | ||
|I2.21=GBA Riverside Park R|R2.21=[[GBA Riverside Park|GBA Riverside Park R]] | |I2.21=GBA Riverside Park R|R2.21=[[GBA Riverside Park|GBA Riverside Park R]] | ||
|I2.22=GBA Riverside Park T|R2.22=[[GBA Riverside Park|GBA Riverside Park T]] | |I2.22=GBA Riverside Park T|R2.22=[[GBA Riverside Park|GBA Riverside Park T]] | ||
Line 133: | Line 136: | ||
|I2.38=Wii Dry Dry Ruins|R2.38=[[Wii Dry Dry Ruins]] | |I2.38=Wii Dry Dry Ruins|R2.38=[[Wii Dry Dry Ruins]] | ||
|I2.39=Wii Dry Dry Ruins R|R2.39=[[Wii Dry Dry Ruins|Wii Dry Dry Ruins R]] | |I2.39=Wii Dry Dry Ruins R|R2.39=[[Wii Dry Dry Ruins|Wii Dry Dry Ruins R]] | ||
|I2.40=Athens Dash 2RT|R2.40=[[Athens Dash|Athens Dash 2R/T]] | |I2.40=Athens Dash 2RT|R2.40=[[Tour Athens Dash|Athens Dash 2R/T]] | ||
|I2.41=GCN Mushroom Bridge|R2.41=[[GCN Mushroom Bridge]] | |I2.41=GCN Mushroom Bridge|R2.41=[[GCN Mushroom Bridge]] | ||
|I2.42=GCN Waluigi Stadium T|R2.42=[[GCN Waluigi Stadium|GCN Waluigi Stadium T]] | |I2.42=GCN Waluigi Stadium T|R2.42=[[GCN Waluigi Stadium|GCN Waluigi Stadium T]] | ||
|I2.43=Rome Avanti|R2.43=[[Rome Avanti]] | |I2.43=Rome Avanti|R2.43=[[Rome Avanti]] | ||
|I2.44=Squeaky Clean Sprint R|R2.44=[[Squeaky Clean Sprint|Squeaky Clean Sprint R]] | |||
|I2.45=Paris Promenade 3RT|R2.45=[[Tour Paris Promenade|Paris Promenade 3R/T]] | |||
}} | }} | ||
edits