21,344
edits
Ketchupcat (talk | contribs) m (→Availability) |
mNo edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|[[Pipe Tour]] | |[[Pipe Tour]] | ||
|[[Pipe Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Pipe Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |[[Pipe Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Pipe Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | ||
|- | |||
|[[Sunshine Tour]] | |||
|[[Sunshine Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Sunshine Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|} | |} | ||
Line 64: | Line 67: | ||
|I1.31=Rome Avanti 2T|R1.31=[[Rome Avanti|Rome Avanti 2T]] | |I1.31=Rome Avanti 2T|R1.31=[[Rome Avanti|Rome Avanti 2T]] | ||
|I1.32=Rome Avanti R|R1.32=[[Rome Avanti|Rome Avanti R]] | |I1.32=Rome Avanti R|R1.32=[[Rome Avanti|Rome Avanti R]] | ||
|I1.33=Sydney Sprint R|R1.33=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint R]] | |||
|I1.34=SNES Koopa Troopa Beach 2RT|R1.34=[[SNES Koopa Troopa Beach 2|SNES Koopa Troopa Beach 2R/T]] | |||
|I1.35=GBA Lakeside Park R|R1.35=[[GBA Lakeside Park|GBA Lakeside Park R]] | |||
|I2.1=3DS Toad Circuit RT|R2.1=[[3DS Toad Circuit|3DS Toad Circuit R/T]]* | |I2.1=3DS Toad Circuit RT|R2.1=[[3DS Toad Circuit|3DS Toad Circuit R/T]]* | ||
Line 101: | Line 107: | ||
|I2.35=Rome Avanti 2|R2.35=[[Rome Avanti|Rome Avanti 2]] | |I2.35=Rome Avanti 2|R2.35=[[Rome Avanti|Rome Avanti 2]] | ||
|I2.36=Piranha Plant Cove 2T|R2.36=[[Piranha Plant Cove|Piranha Plant Cove 2T]] | |I2.36=Piranha Plant Cove 2T|R2.36=[[Piranha Plant Cove|Piranha Plant Cove 2T]] | ||
|I2.37=Sydney Sprint RT|R2.37=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint R/T]] | |||
|I2.38=GBA Lakeside Park|R2.38=[[GBA Lakeside Park]] | |||
}} | }} | ||