21,344
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|[[Mario vs. Luigi Tour (2023)]] | |[[Mario vs. Luigi Tour (2023)]] | ||
|[[Mario vs. Luigi Tour (2023)#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Mario vs. Luigi Tour (2023)#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |[[Mario vs. Luigi Tour (2023)#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Mario vs. Luigi Tour (2023)#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | ||
|- | |||
|[[Night Tour]] | |||
|[[Night Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Night Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|- | |||
|[[Pipe Tour]] | |||
|[[Pipe Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Pipe Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|} | |} | ||
Line 38: | Line 44: | ||
|I1.4=DS Mario Circuit|R1.4=[[DS Mario Circuit]] | |I1.4=DS Mario Circuit|R1.4=[[DS Mario Circuit]] | ||
|I1.5=GCN Mushroom Bridge T|R1.5=[[GCN Mushroom Bridge|GCN Mushroom Bridge T]] | |I1.5=GCN Mushroom Bridge T|R1.5=[[GCN Mushroom Bridge|GCN Mushroom Bridge T]] | ||
|I1.6=3DS Daisy Hills|R1. | |I1.6=Wii Moonview Highway|R1.6=[[Wii Moonview Highway]] | ||
|I1. | |I1.7=Wii Moonview Highway T|R1.7=[[Wii Moonview Highway|Wii Moonview Highway T]] | ||
|I1. | |I1.8=3DS Daisy Hills|R1.8=[[3DS Daisy Hills]] | ||
|I1. | |I1.9=Ninja Hideaway RT|R1.9=[[Ninja Hideaway|Ninja Hideaway R/T]] | ||
|I1. | |I1.10=3DS Wario Shipyard RT|R1.10=[[3DS Wario Shipyard|3DS Wario Shipyard R/T]] | ||
|I1. | |I1.11=N64 Koopa Troopa Beach|R1.11=[[N64 Koopa Troopa Beach]] | ||
|I1. | |I1.12=GCN Baby Park RT|R1.12=[[GCN Baby Park|GCN Baby Park R/T]] | ||
|I1. | |I1.13=Yoshi's Island R|R1.13=[[Yoshi's Island (race course)|Yoshi's Island R]] | ||
|I1. | |I1.14=GBA Yoshi Desert T|R1.14=[[GBA Yoshi Desert|GBA Yoshi Desert T]] | ||
|I1. | |I1.15=London Loop R|R1.15=[[Tour London Loop|London Loop R]] | ||
|I1. | |I1.16=Amsterdam Drift 2R|R1.16=[[Tour Amsterdam Drift|Amsterdam Drift 2R]] | ||
|I1. | |I1.17=Athens Dash|R1.17=[[Tour Athens Dash|Athens Dash]] | ||
|I1. | |I1.18=Athens Dash 2RT|R1.18=[[Tour Athens Dash|Athens Dash 2R/T]] | ||
|I1. | |I1.19=DS Airship Fortress|R1.19=[[DS Airship Fortress]] | ||
|I1. | |I1.20=3DS Bowser's Castle|R1.20=[[3DS Bowser's Castle]] | ||
|I1. | |I1.21=GBA Bowser's Castle 4|R1.21=[[GBA Bowser's Castle 4]] | ||
|I1. | |I1.22=SNES Bowser Castle 3T|R1.22=[[SNES Bowser Castle 3|SNES Bowser Castle 3T]] | ||
|I1. | |I1.23=Wii Maple Treeway R|R1.23=[[Wii Maple Treeway|Wii Maple Treeway R]] | ||
|I1. | |I1.24=DS Shroom Ridge RT|R1.24=[[DS Shroom Ridge|DS Shroom Ridge R/T]] | ||
|I1. | |I1.25=Piranha Plant Cove 3T|R1.25=[[Piranha Plant Cove|Piranha Plant Cove 3T]] | ||
|I1. | |I1.26=GBA Sky Garden|R1.26=[[GBA Sky Garden]] | ||
|I1. | |I1.27=Wii Coconut Mall T|R1.27=[[Wii Coconut Mall|Wii Coconut Mall T]] | ||
|I1. | |I1.28=GBA Peach Circuit T|R1.28=[[GBA Peach Circuit|GBA Peach Circuit T]] | ||
|I1.29=GBA Snow Land R|R1.29=[[GBA Snow Land|GBA Snow Land R]] | |||
|I1.30=N64 Mario Raceway|R1.30=[[N64 Mario Raceway]] | |||
|I1.31=New York Minute RT|R1.31=[[Tour New York Minute|New York Minute R/T]] | |||
|I1.32=Singapore Speedway T|R1.32=[[Tour Singapore Speedway|Singapore Speedway T]] | |||
|I1.33=Singapore Speedway 2T|R1.33=[[Tour Singapore Speedway|Singapore Speedway 2T]] | |||
|I1.34=3DS Piranha Plant Slide|R1.34=[[3DS Piranha Plant Slide]] | |||
|I1.35=3DS Piranha Plant Slide R|R1.35=[[3DS Piranha Plant Slide|3DS Piranha Plant Slide R]] | |||
|I1.36=Piranha Plant Pipeline|R1.36=[[Piranha Plant Pipeline]] | |||
|I2.1=SNES Mario Circuit 2R|R2.1=[[SNES Mario Circuit 2|SNES Mario Circuit 2R]]* | |I2.1=SNES Mario Circuit 2R|R2.1=[[SNES Mario Circuit 2|SNES Mario Circuit 2R]]* | ||
Line 69: | Line 83: | ||
|I2.6=DS Mario Circuit R|R2.6=[[DS Mario Circuit|DS Mario Circuit R]] | |I2.6=DS Mario Circuit R|R2.6=[[DS Mario Circuit|DS Mario Circuit R]] | ||
|I2.7=GBA Peach Circuit R|R2.7=[[GBA Peach Circuit|GBA Peach Circuit R]] | |I2.7=GBA Peach Circuit R|R2.7=[[GBA Peach Circuit|GBA Peach Circuit R]] | ||
|I2.8=3DS Daisy Hills R|R2. | |I2.8=Wii Moonview Highway RT|R2.8=[[Wii Moonview Highway|Wii Moonview Highway R/T]] | ||
|I2. | |I2.9=3DS Daisy Hills R|R2.9=[[3DS Daisy Hills|3DS Daisy Hills R]] | ||
|I2. | |I2.10=Ninja Hideaway|R2.10=[[Ninja Hideaway]] | ||
|I2. | |I2.11=Ninja Hideaway T|R2.11=[[Ninja Hideaway|Ninja Hideaway T]] | ||
|I2. | |I2.12=GCN Baby Park R|R2.12=[[GCN Baby Park|GCN Baby Park R]] | ||
|I2. | |I2.13=GBA Yoshi Desert|R2.13=[[GBA Yoshi Desert]] | ||
|I2. | |I2.14=Yoshi's Island T|R2.14=[[Yoshi's Island (race course)|Yoshi's Island T]] | ||
|I2. | |I2.15=London Loop T|R2.15=[[Tour London Loop|London Loop T]] | ||
|I2. | |I2.16=Amsterdam Drift|R2.16=[[Tour Amsterdam Drift|Amsterdam Drift]] | ||
|I2. | |I2.17=Berlin Byways RT|R2.17=[[Tour Berlin Byways|Berlin Byways R/T]] | ||
|I2. | |I2.18=Athens Dash 2R|R2.18=[[Tour Athens Dash|Athens Dash 2R]] | ||
|I2. | |I2.19=Athens Dash T|R2.19=[[Tour Athens Dash|Athens Dash T]] | ||
|I2. | |I2.20=DS Airship Fortress T|R2.20=[[DS Airship Fortress|DS Airship Fortress T]] | ||
|I2. | |I2.21=3DS Bowser's Castle T|R2.21=[[3DS Bowser's Castle|3DS Bowser's Castle T]] | ||
|I2. | |I2.22=SNES Bowser Castle 3|R2.22=[[SNES Bowser Castle 3]] | ||
|I2. | |I2.23=Wii Maple Treeway|R2.23=[[Wii Maple Treeway]] | ||
|I2. | |I2.24=DS Shroom Ridge R|R2.24=[[DS Shroom Ridge|DS Shroom Ridge R]] | ||
|I2. | |I2.25=Piranha Plant Cove 3|R2.25=[[Piranha Plant Cove|Piranha Plant Cove 3]] | ||
|I2. | |I2.26=GCN Mushroom Bridge RT|R2.26=[[GCN Mushroom Bridge|GCN Mushroom Bridge R/T]] | ||
|I2. | |I2.27=GBA Sky Garden T|R2.27=[[GBA Sky Garden|GBA Sky Garden T]] | ||
|I2. | |I2.28=Wii Coconut Mall|R2.28=[[Wii Coconut Mall]] | ||
|I2. | |I2.29=Wii Daisy Circuit R|R2.29=[[Wii Daisy Circuit|Wii Daisy Circuit R]] | ||
|I2. | |I2.30=DS Peach Gardens R|R2.30=[[DS Peach Gardens|DS Peach Gardens R]] | ||
|I2.31=N64 Mario Raceway T|R2.31=[[N64 Mario Raceway|N64 Mario Raceway T]] | |||
|I2.32=New York Minute 2RT|R2.32=[[Tour New York Minute|New York Minute 2R/T]] | |||
|I2.33=Singapore Speedway 2R|R2.33=[[Tour Singapore Speedway|Singapore Speedway 2R]] | |||
|I2.34=GCN Dino Dino Jungle|R2.34=[[GCN Dino Dino Jungle]] | |||
|I2.35=GBA Sunset Wilds T|R2.35=[[GBA Sunset Wilds|GBA Sunset Wilds T]] | |||
|I2.36=Piranha Plant Pipeline T|R2.36=[[Piranha Plant Pipeline|Piranha Plant Pipeline T]] | |||
}} | }} | ||