1,416
edits
Line 164: | Line 164: | ||
|[[File:MKT Icon ParisPromenade2RT BabyLuigi.png|120px]]<br>Paris Promenade 2R/T | |[[File:MKT Icon ParisPromenade2RT BabyLuigi.png|120px]]<br>Paris Promenade 2R/T | ||
|[[File:MKT Tour72 BabyLuigiCupChallenge.png|120px]]<br>Do Jump Boosts<br><small>[[Luigi]], Paris Promenade 3</small> | |[[File:MKT Tour72 BabyLuigiCupChallenge.png|120px]]<br>Do Jump Boosts<br><small>[[Luigi]], Paris Promenade 3</small> | ||
|N/A | |||
|- | |||
![[Metropolitan Tour]] | |||
|8th | |||
|[[File:MKT Icon RosalinasIceWorldR3DS Nabbit.png|120px]]<br>3DS Rosalina's Ice World R | |||
|[[File:MKT Icon RMXVanillaLake1 KingBooMiiRacingSuit.png|120px]]<br>RMX Vanilla Lake 1 | |||
|[[File:MKT Icon LuigisMansionDS BabyLuigi.png|120px]]<br>DS Luigi's Mansion | |||
|[[File:MKT Tour31 MontyMoleCupChallenge.png|120px]]<br>Do Jump Boosts<br><small>[[Ludwig von Koopa|Ludwig]], GBA Sunset Wilds</small> | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |
edits