8,640
edits
m (Text replacement - "(\|[\n ]*)(appeared|appeared_in|appearance|appearances)([\n ]*=)" to "$1appears_in$3") |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|[[Winter Tour (2019)|Winter Tour (2019)]] | |[[Winter Tour (2019)|Winter Tour (2019)]] | ||
|[[Winter Tour (2019)#Rewards|Tour gift]]<br><small>288 [[Grand Star]]s, Gold Pass required | |[[Winter Tour (2019)#Rewards|Tour gift]]<br><small>288 [[Grand Star]]s, Gold Pass required | ||
|- | |||
|[[Doctor Tour]] | |||
|[[Doctor Tour#Tier Shop|Week 2 Tier Shop]]<br><small>10000 [[coin]]s | |||
|} | |} | ||
Line 30: | Line 33: | ||
|I1.10=Los Angeles Laps 3R|R1.10=[[Los Angeles Laps 3|Los Angeles Laps 3R]] | |I1.10=Los Angeles Laps 3R|R1.10=[[Los Angeles Laps 3|Los Angeles Laps 3R]] | ||
|I1.11=London Loop 3T|R1.11=[[London Loop 3|London Loop 3T]] | |I1.11=London Loop 3T|R1.11=[[London Loop 3|London Loop 3T]] | ||
|I1.12=Coconut Mall R|R1.12=[[Wii Coconut Mall|Wii Coconut Mall R]] | |||
|I2.1=Mario Circuit 1RT|R2.1=[[SNES Mario Circuit 1|SNES Mario Circuit 1R/T]]* | |I2.1=Mario Circuit 1RT|R2.1=[[SNES Mario Circuit 1|SNES Mario Circuit 1R/T]]* | ||
Line 64: | Line 68: | ||
|JapM=Radish Rocket | |JapM=Radish Rocket | ||
|ChiS=小萝卜火箭 | |ChiS=小萝卜火箭 | ||
|ChiSM=Radish Rocket | |||
|ChiT=小蘿蔔火箭 | |ChiT=小蘿蔔火箭 | ||
|ChiTM=Radish Rocket | |||
|Fra=Kart Radis | |Fra=Kart Radis | ||
|FraM=Radish Kart | |FraM=Radish Kart |
edits