6,912
edits
Line 250: | Line 250: | ||
|[[File:MKT Icon NewYorkMinute4T.png|120px]]<br>[[New York Minute 4|New York Minute 4T]] | |[[File:MKT Icon NewYorkMinute4T.png|120px]]<br>[[New York Minute 4|New York Minute 4T]] | ||
|[[File:MKT Icon ParisPromenadeT MarioSunshine.png|120px]]<br>Paris Promenade T | |[[File:MKT Icon ParisPromenadeT MarioSunshine.png|120px]]<br>Paris Promenade T | ||
|[[File:MKT Tour53 MarioCupChallenge.png|120px]]<br>Smash Small Dry Bones<br><small>Yoshi, [[Sydney Sprint]]</small> | |[[File:MKT Tour53 MarioCupChallenge.png|120px]]<br>Smash Small [[Dry Bones]]<br><small>Yoshi, [[Sydney Sprint]]</small> | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
Line 266: | Line 266: | ||
|[[File:MKT Icon LondonLoop3T.png|120px]]<br>[[London Loop 3|London Loop 3T]] | |[[File:MKT Icon LondonLoop3T.png|120px]]<br>[[London Loop 3|London Loop 3T]] | ||
|[[File:MKT Icon RMXGhostValley1 BirdoBlack.png|120px]]<br>RMX Ghost Valley 1 | |[[File:MKT Icon RMXGhostValley1 BirdoBlack.png|120px]]<br>RMX Ghost Valley 1 | ||
|[[File:MKT Tour29 KingBooCupChallenge.png|120px]]<br>Steer Clear of Obstacles<br><small> | |[[File:MKT Tour29 KingBooCupChallenge.png|120px]]<br>Steer Clear of Obstacles<br><small>Dry Bones, SNES Rainbow Road</small> | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
Line 275: | Line 275: | ||
|[[File:MKT Icon BowsersCastle1RTGBA New.png|120px]]<br>GBA Bowser's Castle 1R/T | |[[File:MKT Icon BowsersCastle1RTGBA New.png|120px]]<br>GBA Bowser's Castle 1R/T | ||
|[[File:MKT Tour13 PeachetteCupChallenge.png|120px]]<br>Goomba Takedown<br><small>Peachette, 3DS Rainbow Road</small> | |[[File:MKT Tour13 PeachetteCupChallenge.png|120px]]<br>Goomba Takedown<br><small>Peachette, 3DS Rainbow Road</small> | ||
|N/A | |||
|- | |||
![[Space Tour]] | |||
|11th | |||
|[[File:MKT Icon KoopaTroopaBeach2RSNES Wario.png|120px]]<br>[[SNES Koopa Troopa Beach 2|SNES Koopa Troopa Beach 2R]] | |||
|[[File:MKT Icon RMXRainbowRoad2RT Mario.png|120px]]<br>RMX Rainbow Road 2R/T | |||
|[[File:MKT Icon ChocoMountainRN64 DryBowser.png|120px]]<br>N64 Choco Mountain R | |||
|[[File:MKT Tour39 MetalMarioCupChallenge.png|120px]]<br>Smash Small Dry Bones<br><small>Birdo (Yellow), DS Airship Fortress</small> | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |
edits