20,411
edits
SonicSpeed48 (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|rowspan="2"|[[Trick Tour (2021)]] | |rowspan="2"|[[Trick Tour (2021)]] | ||
|[[Trick Tour (2021)#Trick Pipe 1|Trick Pipe 1]]<br> | |[[Trick Tour (2021)#Trick Pipe 1|Trick Pipe 1]]<br><small>spotlight | ||
|- | |- | ||
|[[Trick Tour (2021)#Trick Pipe 2|Trick Pipe 2]] | |[[Trick Tour (2021)#Trick Pipe 2|Trick Pipe 2]] | ||
Line 20: | Line 20: | ||
|[[Mario vs. Peach Tour]] | |[[Mario vs. Peach Tour]] | ||
|[[Mario vs. Peach Tour#Paid banners|Team Peach<br>Builder Toadette Pack]]<br><small>$39.99 / €43.99 / AU$62.99<br>August 4, 2021 – August 10, 2021 | |[[Mario vs. Peach Tour#Paid banners|Team Peach<br>Builder Toadette Pack]]<br><small>$39.99 / €43.99 / AU$62.99<br>August 4, 2021 – August 10, 2021 | ||
|- | |||
|rowspan="2"|[[Toad vs. Toadette Tour]] | |||
|[[Toad vs. Toadette Tour#Toad vs. Toadette Pipe 1|Toad vs. Toadette Pipe 1]] | |||
|- | |||
|[[Toad vs. Toadette Tour#Toad vs. Toadette Pipe 2|Toad vs. Toadette Pipe 2]]<br><small>spotlight | |||
|} | |} | ||
Line 42: | Line 47: | ||
|I1.15=Paris Promenade RT|R1.15=[[Paris Promenade|Paris Promenade R/T]] | |I1.15=Paris Promenade RT|R1.15=[[Paris Promenade|Paris Promenade R/T]] | ||
|I1.16=London Loop 3T|R1.16=[[London Loop 3|London Loop 3T]] | |I1.16=London Loop 3T|R1.16=[[London Loop 3|London Loop 3T]] | ||
|I1.17=RMX Ghost Valley 1RT|R1.17=[[RMX Ghost Valley 1|RMX Ghost Valley 1R/T]] | |||
|I2.1=Daisy Hills RT|R2.1=[[3DS Daisy Hills|3DS Daisy Hills R/T]]* | |I2.1=Daisy Hills RT|R2.1=[[3DS Daisy Hills|3DS Daisy Hills R/T]]* |
edits