6,915
edits
Line 164: | Line 164: | ||
|[[File:MKT Icon ParisPromenade2 Daisy.png|120px]]<br>Paris Promenade 2 | |[[File:MKT Icon ParisPromenade2 Daisy.png|120px]]<br>Paris Promenade 2 | ||
|[[File:MKT Tour53 DaisyCupChallenge.png|120px]]<br>Time Trial<br><small>[[Baby Mario]], [[Sydney Sprint]]</small> | |[[File:MKT Tour53 DaisyCupChallenge.png|120px]]<br>Time Trial<br><small>[[Baby Mario]], [[Sydney Sprint]]</small> | ||
|N/A | |||
|- | |||
![[Toad vs. Toadette Tour]] | |||
|11th | |||
|[[File:MKT Icon NeoBowserCityRT3DS IceMario.png|120px]]<br>[[3DS Neo Bowser City|3DS Neo Bowser City R/T]] | |||
|[[File:MKT Icon ShyGuyBazaarRT3DS Daisy.png|120px]]<br>3DS Shy Guy Bazaar R/T | |||
|[[File:MKT Icon GhostValley1RTSNES BlackShyGuy.png|120px]]<br>SNES Ghost Valley 1R/T | |||
|[[File:MKT Tour56 DaisyCupChallenge.png|120px]]<br>Break Item Boxes<br><small>[[Bowser Jr.]], [[RMX Ghost Valley 1]]</small> | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |
edits