6,912
edits
Line 84: | Line 84: | ||
|[[File:MKT Icon LondonLoop3 BirdoBlack.png|120px]]<br>[[London Loop 3]] | |[[File:MKT Icon LondonLoop3 BirdoBlack.png|120px]]<br>[[London Loop 3]] | ||
|[[File:MKT Tour9 BowserCupChallenge.png|120px]]<br>Time Trial<br><small>[[Bowser]], GCN Dino Dino Jungle R</small> | |[[File:MKT Tour9 BowserCupChallenge.png|120px]]<br>Time Trial<br><small>[[Bowser]], GCN Dino Dino Jungle R</small> | ||
|N/A | |||
|- | |||
![[Toad vs. Toadette Tour]] | |||
|7th | |||
|[[File:MKT Icon ShyGuyBazaarRT3DS BuilderLuigi.png|120px]]<br>3DS Shy Guy Bazaar R/T | |||
|[[File:MKT Icon BowsersCastle2RTGBA Lemmy.png|120px]]<br>[[GBA Bowser's Castle 2|GBA Bowser's Castle 2R/T]] | |||
|[[File:MKT Icon DaisyHillsRT3DS BuilderToadette.png|120px]]<br>3DS Daisy Hills R/T | |||
|[[File:MKT Tour20 KoopaTroopaCupChallenge.png|120px]]<br>[[Steer Clear of Obstacles]]<br><small>Yoshi, [[N64 Royal Raceway]]</small> | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |
edits