10
edits
(→Multiplayer: It's a proper noun, CAPITALIZE!) |
|||
Line 115: | Line 115: | ||
|- | |- | ||
|003 | |003 | ||
| | |Magical Hair | ||
|- | |- | ||
|004 | |004 | ||
Line 121: | Line 121: | ||
|- | |- | ||
|005 | |005 | ||
| | |Eraser Dust | ||
|- | |- | ||
|006 | |006 | ||
Line 130: | Line 130: | ||
|- | |- | ||
|008 | |008 | ||
| | |Pasta | ||
|- | |- | ||
|009 | |009 | ||
Line 148: | Line 148: | ||
|- | |- | ||
|014 | |014 | ||
| | |Lo-Pitch Mic | ||
|- | |- | ||
|015 | |015 | ||
Line 154: | Line 154: | ||
|- | |- | ||
|016 | |016 | ||
| | |Rap Looper | ||
|- | |- | ||
|017 | |017 | ||
Line 166: | Line 166: | ||
|- | |- | ||
|020 | |020 | ||
| | |Mediscope | ||
|- | |- | ||
|021 | |021 | ||
Line 172: | Line 172: | ||
|- | |- | ||
|022 | |022 | ||
| | |Vetrascope | ||
|- | |- | ||
|023 | |023 | ||
Line 188: | Line 188: | ||
|027 | |027 | ||
|Illustration String | |Illustration String | ||
|- | |||
|028 | |||
|Bugband: Strawbenemy | |||
|- | |- | ||
|029 | |029 | ||
Line 197: | Line 200: | ||
|031 | |031 | ||
|Bugband: Hydrangeaville | |Bugband: Hydrangeaville | ||
|- | |||
|032 | |||
|Bugband: Masterpath | |||
|- | |- | ||
|033 | |033 | ||
Line 206: | Line 212: | ||
|035 | |035 | ||
|Bugband: Ashley's Star Revolution | |Bugband: Ashley's Star Revolution | ||
|- | |||
|036 | |||
|Bugband: Crazy Cabbie | |||
|- | |||
|037 | |||
|Bugband: Dancin' Pirates | |||
|- | |||
|038 | |||
|Bugband: Strange | |||
|- | |||
|039 | |||
|Bugband: Hustlebustle Town | |||
|- | |- | ||
|040 | |040 | ||
Line 215: | Line 233: | ||
|042 | |042 | ||
|Panda Sketchbook | |Panda Sketchbook | ||
|- | |||
|043 | |||
|Alien Sketchbook | |||
|- | |||
|044 | |||
|Shadow-Puppet Projector | |||
|- | |||
|045 | |||
|Beauty Magazine | |||
|- | |||
|046 | |||
|Hand Mirror | |||
|- | |- | ||
|047 | |047 | ||
Line 224: | Line 254: | ||
|049 | |049 | ||
|Pink Crystal Ball | |Pink Crystal Ball | ||
|- | |||
|050 | |||
|Blue Crustal Ball | |||
|- | |- | ||
|051 | |051 | ||
| | |Yellow Crystal Ball | ||
|- | |- | ||
|052 | |052 | ||
|Cat Disguise | |Cat Disguise | ||
|- | |||
|053 | |||
|Pig Disguise | |||
|- | |- | ||
|054 | |054 | ||
| | |Duck Disguise | ||
|- | |- | ||
|055 | |055 | ||
|Shy Dog | |Shy Dog | ||
|- | |- | ||
| | |056 | ||
|Unique Hamster | |||
|- | |||
|057 | |||
|Hi-Tech Mirror | |||
|- | |||
|058 | |||
|Haunted Mirror | |Haunted Mirror | ||
|- | |- | ||
|059 | |059 | ||
|BALLOON FIGHTER: Gold Digger | |BALLOON FIGHTER: Gold Digger | ||
|- | |||
|060 | |||
|BALLOON FIGHTER: Sole Man | |||
|- | |||
|061 | |||
|BALLOON FIGHTER: Mole | |||
|- | |||
|062 | |||
|BALLOON FIGHTER: Break! | |||
|- | |||
|063 | |||
|BALLOON FIGHTER: Rollout | |||
|- | |||
|064 | |||
|BALLOON FIGHTER: Spotlight | |||
|- | |- | ||
|065 | |065 | ||
Line 248: | Line 305: | ||
|066 | |066 | ||
|BALLOON FIGHTER: Dinosaur | |BALLOON FIGHTER: Dinosaur | ||
|- | |||
|067 | |||
|BALLOON FIGHTER: Eye Exam | |||
|- | |||
|068 | |||
|BALLOON FIGHTER: Ball (G&W) | |||
|- | |- | ||
|069 | |069 | ||
|BALLOON FIGHTER: Samurai Slice | |BALLOON FIGHTER: Samurai Slice | ||
|- | |||
|070 | |||
|BALLOON FIGHTER: Matryoshka | |||
|- | |- | ||
|071 | |071 | ||
|BALLOON FIGHTER: Fake Out | |BALLOON FIGHTER: Fake Out | ||
|- | |||
|072 | |||
|BALLOON FIGHTER: Dachshund | |||
|- | |||
|073 | |||
|BALLOON FIGHTER: Bananas | |||
|- | |||
|074 | |||
|BALLOON FIGHTER: Fish | |||
|- | |||
|075 | |||
|BALLOON FIGHTER: Loose Tooth | |||
|- | |- | ||
|076 | |076 | ||
|BALLOON FIGHTER: Allergy Attack | |BALLOON FIGHTER: Allergy Attack | ||
|- | |||
|077 | |||
|BALLOON FIGHTER: Transform! | |||
|- | |- | ||
|078 | |078 | ||
|BALLOON FIGHTER: Homeward | |BALLOON FIGHTER: Homeward | ||
|- | |- | ||
|079 | |||
|BALLOON FIGHTER: Record Guy | |||
|- | |||
|080 | |||
|BALLOON FIGHTER: Windbag | |||
|081 | |081 | ||
|Box o' Stink | |Box o' Stink | ||
Line 266: | Line 352: | ||
|082 | |082 | ||
|Box ó Danger | |Box ó Danger | ||
|- | |||
|083 | |||
|Box o' Love | |||
|- | |||
|084 | |||
|Orbulon's Prized Masterpiece I | |||
|- | |||
|085 | |||
|Orbulon's Prized Masterpiece II | |||
|- | |- | ||
|086 | |086 | ||
Line 272: | Line 367: | ||
|087 | |087 | ||
|Orbulon's Prized Masterpiece IV | |Orbulon's Prized Masterpiece IV | ||
|- | |||
|088 | |||
|Orbulon's Prized Masterpiece V | |||
|- | |- | ||
|089 | |089 | ||
Line 284: | Line 382: | ||
|092 | |092 | ||
|Top Set | |Top Set | ||
|- | |||
|093 | |||
|Veggie Tops | |||
|- | |||
|094 | |||
|Townsfolk Tops | |||
|- | |||
|095 | |||
|Chinskina & Cheeky Tops | |||
|- | |||
|096 | |||
|Decision Boy | |||
|- | |- | ||
|097 | |097 |
edits